Бойовики на Донбасі знову намагалися дискредитувати військових Збройних сил України.

Про це повідомили на сторінці ООС у Facebook.

"За свідченням мирних громадян України, що змушені проживати на окупованій території, але не мають стосунку до діяльності збройних формувань РФ, в районі населеного пункту Нова Ласпа на тимчасово окупованій території Донецької області автомобіль окупантів підірвався на міні. Її заклали і успішно забули про місцезнаходження самі ж "асвабадітєлі", - йдеться у повідомленні.

"Фейкомети" з ОРДЛО, приховуючи втрати внаслідок необережного поводження з озброєнням, вкотре вдались до інформаційних маніпуляцій.

"Так, пропагандистський ресурс російських окупантів "ДАН" опублікував інформацію про те, що з українського боку начебто обстріляли протитанковою керованою ракетою санітарний автомобіль збройних формувань РФ, який їхав надавати медичну допомогу цивільним мешканцям", - додали пресслужбі.

Варто зазначити, що бойові дії на цій ділянці вчора, 31 жовтня 2019 року, Об’єднаними силами не велися. Українські військовослужбовці жодних пусків ПТРК не здійснювали.

До слова, у жовтні поточного року втрати російських окупаційних військ в результаті бойових дій на Донбасі склали 96 осіб.