Російське окупаційне командування посилює підготовку з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ перед активізацією бойових дій і поповнює запаси донорської крові. Про це під час брифінгу з посиланням на розвідку повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

Про це інформує прес-центр Міністерства оборони України.

"З 1 березня ц. р. розпочато відкликання особового складу з відпусток та заборонено на невизначений термін їхнє звільнення з розташування частин. При цьому зросла інтенсивність поповнення передових підрозділів боєприпасами, інженерним та іншим майном", — повідомив речник.

Мотузяник піінформував, що у медичних закладах на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей активізували заходи з поповнення запасів крові. Зокрема, впродовж минулого тижня до здачі донорської крові залучили військовослужбовців російських окупаційних військ і змусили здати кров працівників так званих державних установ і студентів навчальних закладів.

Також речник Міністерства оборони повідомив, що під виглядом перевірки заборгованості місцевих мешканців за комунальні послуги російська окупаційна адміністрація проводить перепис населення для уточнення мобілізаційних резервів.

Додамо, що на Донбасі знову помітили ворожу бронетехніку.