Російські окупаційні війська продовжують нахабно порушувати режим “тиші”, незважаючи на домовленості про “перемир’я”, яке повинно було почати діяти 27 серпня.

Про це розповіли військові, які захищають Україну на Донбасі, у відеорепортажі, знятому і опублікованому в Facebook ветераном АТО Глібом Бабичем.

“Відводиться важке озброєння: міномети 120 калібру; подекуди важкі кулемети; міномети 82 калібру і АГС. При тому, що російські ДРГ продовжують наступати, продовжують ходити між нашими позиціями. І вже з вчора, коли наші хлопці спостерігали за ними – вогонь заборонили вести”, – зазначають наші воїни.

Ба більше, за словами місцевих жителів, Росія почала ввозити на тимчасово окуповану територію важке озброєння.

“Бойовики завели в селище в Луганській області одинадцять танків Т-64, а також 152-мм самохідну гаубицю 2С5 “Гіацинт С”. І активно мінують територію біля ділянки розведення Петровське. 24 червня в районі села Заїченко на окупованій території прибув 382 окремий батальйон морської піхоти Російської Федерації.

Крім штатного озброєння він посилений мінометною батареєю. 15 липня з Росії на територію України переміщується 1 080 одиниць боєприпасів для реактивних систем залпового вогню. Як бачите, Росія активно готується до жорсткого перемир’я”, – кажуть очевидці.

Як писав “Вголос”: