19 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці одинадцять разів порушили режим припинення вогню.

Противник обстрілював позиції наших підрозділів з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, інформує штаб ООС.

З метою нанесення якнайбільшої шкоди нашим військовослужбовцям на одному з напрямків ворог застосував безпілотний літальний апарат споряджений гранатометним пострілом (ВОГ-25).

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник здійснив десять обстрілів позицій Об'єднаних сил:
неподалік Новотроїцького – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
чотири рази поблизу Водяного – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;
неподалік Талаківки – з автоматичного гранатомету;
поблизу Павлополя – застосував безпілотний літальний апарат споряджений гранатометним пострілом (ВОГ-25), внаслідок чого один військовослужбовець отримав поранення. Також противник здійснив обстріл позицій поблизу Павлополя з автоматичного гранатомету;
поблизу Лебединського – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;
неподалік Опитного – з підствольних гранатометів та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник здійснив один обстріл позицій Об'єднаних сил в районі Світлодарська – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Від початку поточної доби противник здійснив один обстріл позицій Об'єднаних сил в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" неподалік Талаківки з автоматичного гранатомету.