Про це він сказав, коментуючи сьогоднішні обшуки на телеканалі.

«Сьогодні, 26 січня 2015 року, близько 11:00 за кримським часом у приміщення і на територію кримськотатарського каналу ATR увірвалися співробітники ОМОН, в'їхав автозак, співробітники поліції зайняли місця по параметру всієї території... Станом на 13:00 за кримським часом на території телеканалу перебуває кілька десятків силовиків, у тому числі багато автоматників у формі ОМОН. У будівлю телеканалу ATR нікого не впускають і не випускають. Біля кожного кабінету і студій виставлено автоматників. Мета «візиту» – вилучення відеоінформації про багатотисячний мітинг, що відбувся під стінами Верховної ради АРК 26 лютого 2014 року.

Як відомо, учасникам цього мітингу вдалося тоді запобігти проведенню сесії, яку скликали керівництво ВР АРК і проросійськи налаштовані депутати.

Однак уже рано-вранці 27 лютого 2014 року в будівлі Ради міністрів і Верховної ради Криму, роззброївши охорону, увійшли озброєні люди ... Одночасно з військових гарнізонів Чорноморського флоту Росії, дислокованих поблизу Сімферополя і в Севастополі, виїхали БТР й автомашини з солдатами... У той час, коли я пишу це повідомлення, на ATR вилучають сервер та інше обладнання, опитують керівників каналу», – зазначив Чубаров.

За його словами, про розгром кримськотатарського каналу ATR повідомлять міжнародним організаціям, які найближчими днями уточнюватимуть свою політику щодо Росії, зокрема в частині санкцій.