Про це повідомляє «Русская служба ВВС».

Так званий «голова» парламенту окупованого Криму Володимир Константинов заявив, що зміна міністра туризму необхідна для надання міністерству «нового імпульсу».

Новим головою відомства призначено Сергія Стрельбицького, який до цього обіймав посаду радника з питань туристичної галузі самопроголошеного «голови» окупованого Криму Сергія Аксьонова.

Як писав «Вголос», ще в грудні 2014 року «влада» Криму анонсувала провал туристичного сезону 2015 року.

Як і прогнозували, курортний сезон в окупованому Криму стартував провалом із безлюдними пляжами та пустими санаторіями.

Нагадаємо, після окупації півострова, 1 квітня 2014 року перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв заявив, що розраховує на масовий наплив туристів на півострів після входження республіки у склад Російської Федерації. У «міністерстві курортів» Криму напрогнозували, що цього сезону в них відпочине не менше людей, аніж торік – 6 мільйонів.

Також лідер ЛДПР Володимир Жириновський на зустрічі депутатів Держдуми з делегацією Криму 19 березня заявив, що цього року на півострові буде небувалий наплив російських туристів і що кримчани «захлиснуться від наших туристів», повідомляє «НТВ-Мир».

Однак, попри всі очікування, самопроголошена влада Криму повідомила, що кількість туристів, які відвідали півострів під час цьогорічних травневих свят, була у 2,5 разу нижча, ніж минулого року.