"Думаю, після важкої гри з "Генком", хоча ми і програли, але показали хороший футбол, потрібно було підготувати команду в психологічному плані на зустріч у "Карпатами". Вважаю, мені це вдалося. Потрібно подякувати хлопцям, що вони зрозуміли ситуацію, в якій опинилася команда" , - зазначив наставник "Динамо".

 
"Спасибі уболівальникам, які підтримували нас всі 90 хвилин. Важко було розкрити оборону "Карпат". Ми налаштовували свою команду на те, що львів'яни виграли у "Шахтаря". Це хороший, організований колектив. Але всі говорили, що Блохін - фартовий. Скільки грав і тренував - я такого не бачив, щоб м'яч, потрапляючи в штангу, вилітав з воріт".

"Макаренко і Сидорчук? Сьогодні грала команда. Ви хочете, щоб я похвалив Макаренка і Сидорчука? Я можу похвалити. Але грає вся команда. Якщо ми граємо добре в обороні, але не забиваємо, то хто винен? Я вдячний хлопцям, які не опускали руки і чекали свого шансу, а випустити їх на матч з "Металістом" і "Шахтарем" - палиця з двома кінцями. Зіграють добре - всі молодці , а погано - навпаки" , - вважає тренер "Динамо".

 
"Чи було це найкраще "Динамо" в цьому сезоні? Хороша гра була з "Генком". Хороший другий тайм з "Дніпром". З "Металістом", звичайно ж, ні, але ми проаналізували всі помилки. До того ж було непросто зібрати воєдино всіх збірників. Інша справа, що коли немає результату - все не сильно сприймається. А те, що ми сьогодні показали хороший футбол ... Мені сподобалося", - додав Блохін.

Джерело: ФК "Динамо" (Київ)