Олег Канівець у своїй скарзі до ЦВК попросив ЦВК визнати протизаконною бездіяльність кандидата у народні депутати України, зареєстрованого в цьому ж окрузі,  Сергія Канівця, а також такою, що порушує його права та законні інтереси, як суб’єкта виборчого процесу. 

Бездіяльність Сергія Канівця полягає в тому, що він не відкрив поточного рахунку свого виборчого фонду в установлені законодавством строки, що є свідченням здійснення передвиборної агітації без дотримання вимог виборчого закону щодо фінансування заходів передвиборної агітації.

Розглянувши всі матеріали, ЦВК задовольнила скаргу Олега Канівця, визнавши протиправною бездіяльність Сергія Канівця в частині невиконання вимог статті 48 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Нагадаємо, в 126-му окрузі (Стрийський), окрім Олега Канівця і Сергія Канівця, ЦВК зареєструвала 10 кандидатів в народні депутати. Ними є Андрій Кіт, Андрій Муряш, Василь Загородний, Василь Рябошапко, Олександр Сидоренко, Анна Семенюк, Володимир Гурський, Ігор Осташ, Ігор Тенюх, Петро Михайлишин.