Черговим емоційний стресом для уболівальників «зелено-білих» стало домашнє протистояння з київською «Оболонню», яка у нинішньому чемпіонаті виступає ще гірше «Карпат». Сергій Ковалець разом із «пивоварними» футболістами навіть не знали радості перемоги у сезоні 2011-2012р.р.

Більше того різниця забитих і пропущених м’ячів також бажає кращого (4-15). Саме на матч проти столичної команди більшість шанувальників «Карпат» покладали чимало сподівань. Крісло під Олегом Георгієвичем хитається в такт із виступами «зелено-білих», тому де ще можна було очікувати на перемогу, як не в матчі з відвертим аутсайдером прем’єр-ліги!?

Щоправда, сам матч, а точніше його результат, відверто розчарував. А, особливо, перший тайм. Мляві «карпатівці» мало на нагадували команду, якій вкрай потрібна перемога. У першому таймі господарі поля створили «аж» два напівмоменти.

Натомість, арбітр зустрічі чернівчанин Юрій Мосейчук вніс свої корективи у розвиток подій і «розбавив» сонну гру двома вилученнями у перші 40 хвилин. «Карпати» втратили свого форварда Вільяма Батісту, а «Оболонь» – Олександра Толстяка, який грав у центрі поля.

Після перерви на старті другого тайму гості дещо оживилися і деякий час володіли перевагою, а якщо бути точнішим, то м’ячем на чужій половині поля. Щоправда, так довго не тривало і «Карпати» поступово перехопили ініціативу й почали частіше турбувати київських захисників, а згодом і воротаря «Оболоні» Віталія Реву.

То Артем Федецький, то Лукас відзначилися чи не найголовнішим компонентом і запорукою перемоги – ударами по воротах. М’яч вперто не хотів потрапляти у сітку воріт, однак достатньо потривожив стража воріт столичної команди. Кілька разів «Карпати» були близькими до того, щоб відкрити рахунок і практично повністю володіли м’ячем, та на більше їх не вистачило.

У наступному турі «Карпати» на виїзді зустрінуться із донецьким «Металургом», який в останніх трьох матчах перемагав і, схоже, не збирається втрачати ходу, аби повернути собі лідируючі позиції в чемпіонаті. А це може означати лише одне: Кононову та компанії знову доведеться не солодко і похитнутися з леза ножа буде зовсім не важко.