Про це повідомляють організатори.

«Подружжя Олега Криси і Тетяни Чекіної було справжнім творчим тандемом – із 1967 року вони неодноразово виступали й побували з концертами у багатьох куточках світу – Європі, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Кореї. Разом з чоловіком Тетяна працювала у Істменській вищій школі музики (Рочестер, штат Нью-Йорк). 7 грудня 2013 р. Тетяна й Олег потрапили в автокатастрофу, в якій Тетяна трагічно загинула», – розповідають організатори.

Концерт, у п’ятницю, 28 березня, у Львівській філармонії за участю Олега Криси і Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під керівництвом Тараса Криси буде присвячено пам'яті видатної піаністки.

Центральним твором першого відділення стане» Концерт для скрипки з оркестром Ре-мінор» Петра Чайковського  у виконанні Олега Криси.

Концерт є одним із найпопулярніших у сучасному скрипковому репертуарі. У ньому проявляється справжня  майстерність скрипаля-віртуоза. Блискуча віртуозність партії соло інструменту поєднується тут з справжньою сімфонічністю, темпераментом музики, яскравістю і соковитістю колориту. Концерт став обов'язковим твором для виконання на Міжнародному конкурсі імені Чайковського», – відзначають організатори.

Іншим твором, який прозвучить у виконанні оркестру і Олега Криси, буде «Чарівне озеро» Анатолія Лядова.

На завершення пам’ятного вечора прозвучить «Шехеразада».

Концерт розпочнеться о 19.00.