В останньому матчі у Черкасах фортуна від нас відвернулася повністю, - починає розмову Олег Лозінський. – До 28-ої хвилини ми непогано побудували гру і мали кілька моментів для того, аби відкрити рахунок. Скажімо, якщо б забили бодай один м’яч, а нагоди для цього були, події на полі розвивалися б по-іншому. Загалом, ми знали проти якого суперника граємо і розраховувати на що особливе також не хотіли. Це було б ілюзією. Загалом, вважаю, що результат гри не закономірний. Сім голів це забагато. Дуже про команду говорити мені б не хотілося, оскільки ми разом виходили на футбольне поле і разом провели цей матч.

У цій грі кілька голів на совісті воротаря Єгора Плюснова.
Не хотілося б акцентувати увагу на ньому. Програла команда і головний тренер. Напередодні матчу пішли з команди воротар Василь Шпук та захисник Тимур Рустамов. Не було змісту їх брати на цей поєдинок. Утім, у мене були думки взяти їх і застерегтися від такої ситуації, що виникла. Не грали через дискваліфікацію основні гравці Роман Козак та Василь Цюцюра. Це також вплинуло на результат.

Чи буде клуб шукати заміну Шпуку та Рустамову?
Потрібно це робити. Нам потрібні молоді і досвідчені гравці. Утім, у керівництва клубу філософія така, щоб грали вихованці нашої академії.

Як відомо, Василь Шпук свою кар’єру продовжить у «Карпатах». Чи відомо уже майбутнє працевлаштування Тимура Рустамова?
Є інформація, що він поїхав на перегляд в «Десну». Утім, він мені конкретно нічого не говорив.

Зважаючи на те, що з команди пішов Василь Шпук, чи плануєте шукати нового воротаря?
Воротар потрібний. Якщо відверто, нам у кожну ланку потрібен досвідчений гравець. Утім, керівництво клубу маю свій напрямок розвитку клубу.

Як оціните виступ команди у фінальній пульці другої ліги?
Психологічний стан нашої команди був не найкращим. Змінилися тренери, що не пройшло безслідно на гравцях. Ми грали проти укомплектованих і досвідчених команд. Думаю, тут коментувати більше нічого.

Які плани команди на міжсезоння?
До 25 червня будемо у відпустці. Перші збори плануємо провести у Східниці. Там працюватиме за тією програмою, за якою працювали і раніше. А після зборів у Східниці працюватимемо на базі у Моршині. Там плануємо зіграти кілька товариських поєдинків.

Чи є у Вас бажання зробити кардинальні зміни у малюнку гри у це міжсезоння?
Одразу це не зробить жоден тренер. На це потрібен час. Робитимемо це поступово.

Фото: Богдан Заяц