Враженнями від останнього матчу новий головний тренер стриян поділився з кореспондентом Вголосу.

Командою задоволений, особливо самовіддачею гравців, характером та морально-вольовими якостями, - каже Олег Лозинський. - Звичайно, часу на підготовку команди до матчу було небагато, однак ми змогли перевести гру команди на швидкі атаки. Саме у тому ключі побудувати гру як проти нас діяв суперник.

Чи довелося на ФК «Тернопіль» гравців налаштовувати по-особливому? Нікому не секрет, що ця команда є незручною для «Скали».
Ми обрали певну модель гри. А команда і попри це була вмотивованою, адже три поспіль поразки не могли тішити нікого. Вважаю, наша якість гри могла би бути кращою, якщо було б більше часу на підготовку до матчу. Як то кажуть, вдосконаленню немає меж. Вдосконалюватися ми будемо у будь-якому випадку.

Чи знали гравці про Ваш день народження 18 травня?
Про це не нагадував нікому точно. А те, що хлопці зробили подарунок, це відчув. Було приємно.

Були побоювання, що перший млинець вийде глевким?
Побоювання є тоді, навіть коли виходиш на вулицю. Треба сміливо крокувати вперед і пробувати себе проявити з кращої сторони.

Чи стало для Вас несподіванкою запрошення працювати з головною командою?
Так. Чуток було багато, однак я був переконаний в тому, що прийде досвідчений фахівець, який працював на достаньо високому рівні в Україні.

Ходили чутки, що «Скалу» може очолити Олег Федорчук.
Я не буду називати конкретних прізвищ. Матч з чернігівською «Десною», що відбувався у середу, я дивився на позитиві і вболівав за нашу команду. Уже ввечері мені зателефонували і застали мене зненацька. Звісно, я не став відмовлятися і одразу дав згоду.

У Вас немає досвіду роботи з професійними командами…
Це мій дебют.

Які завдання поставлені перед Вами до завершення сезону?
Награвання складу. Робота з прицілом на майбутнє. У нас багато молодих гравців, тому будемо давати шанс їм грати.

Президент команди Микола Кміть поставив завдання наступного сезону підвищитися у класі, а саме вийти у першу лігу. Цього сезону будемо награвати гравців, які менше мали ігрової практики. Хочемо награвати ігрові комунікації. Це уже мій відділ футбольної роботи.

Президент команди Микола Кміть в одному зі своїх інтерв’ю сказав, що окрім Олега Гупки та Олександра Войтюка у Вас, можливо, з’явиться новий помічник.
Розраховував, що в команді залишиться Анатолій Петрик і він буде моїм помічником. Сталося так, що він пішов з команди. Є одне вакантне місце першого асистента. Буду думати та аналізувати, аби вибрати хорошого асистента. Можливо, це буде людина зі сторони. Думаю, це питання повністю проясниться уже в наступному сезоні.

Фото: Богдан Заяц