Вчора у Києві керівники міських організацій та фракцій «Нашої України» та БЮТ і НСНУ та ВО «Батьківщина» підписали угоду про спільну діяльність на місцевому рівні. Щодо перспектив та ефективності співпраці міських організацій – у коментарі Олега Мандюка, голови ЛМО НСНУ.

- Пане Олеже, вчора від міської організації на підписанні цієї угоди був присутній ваш заступник Василь Трач. Сьогодні ви вже маєте чітку і повну інформацію про вчорашню подію.

- А тут для мене давно не було нічого незрозумілого. Після такої ж угоди 9 лютого на рівні Києва та після чітко зрозумілої рекомендації чи директиви, якщо хочете, на місця я не очікував, що щось може відбутись вчора не так. Це підписання відбулось в урочистій атмосфері, в присутності регіональних керівників партій, блоків.

- І все ж це скріплений підписами документ, який є обов’язковим до виконання.

- Саме так. І це мене тішить. Тепер є паритетно створена координаційна рада, котра, впевнений, виважено і, на чому наголошую, відповідно до специфіки регіону, прийматиме рішення щодо узгоджених дій. Я вже неодноразово говорив, що якихось радикальних розбіжностей в планах щодо розвитку Львівщини між депутатами, партійними організаціями у нас в області не було. Іноді могло бути непотрібне суперництво, котре десь частково живилося простими людськими амбіціями, десь частково через чітку вказівку з Києва, котра вимагала беззаперечного виконання. Повторюю, представники блоку «Наша Україна» і БЮТ в області та місті – однодумці з більшості питань.

- З більшості, але ж не завжди.

- Побачимо. Зараз розпочався процес формування спільного плану дій. Показовим в цьому є вчорашній коментар мого колеги з БЮТ Івана Деньковича з приводу тарифів. Він зазначив, що їх треба знижувати і робити це економічно обгрунтовано. Хто що може заперечити? Чітка і зрозуміла спільна позиція. Загалом, вірю, що всі дрібні політичні суперечки і з приводу кадрових питань, і з питань проведення політичних акцій і, врешті-решт, і щодо прийняття рішень задля розвитку господарки області чи Львова відійшли в небуття. Будемо працювати спільно, а тому, краще. Повернемось до розмови про результати роботи через місяць.