Сьогодні під час засідання фракції партії «Народний Союз Наша Україна» було змінено керівництво фракції. Після того як голова фракції Олег Мандюк склав свої повноваження, новим керівником обрали голову Перемишлянської РДА Олега Паску. Олег Мандюк пояснив в коментарі Presstime, чому відмовився бути головою фракції НСНУ.

Пане Олеже, у зв’язку з чим Ви пішли на такий крок?

У зв’язку із тим, що я вважаю неможливим бути головою фракції, рішення якої приймаються не на фракції, не на Президії партії, не на Раді партії, а в кабінетах на другому поверсі облдержадміністрації. Для мене це не припустимо.

Йдеться про якісь конкретні рішення, з якихось окремих питань чи всі рішення так приймаються?

Багато рішень так приймаються і зараз, і раніше. Я неодноразово ставив про це питання, що базовим рівнем має бути політична сила, її керівні органи. Депутатська фракція – це вже похідне. Депутатська фракція повинна виконувати ті рішення, які приймаються на політичному рівні. На жаль політичного керівництва як такого немає, є керівництво адміністративне. Я не можу на це погоджуватися і брати участь у цих процесах.

Чи всі підтримали кандидатуру Олега Паски?

Не пригадую, майже всі.

Чи залишаєтесь Ви керівником міжфракційного об’єднання «Наша Україна»?

Я не знаю чи таке міжфракційне об’єднання буде існувати. Ті всі процеси, які почалися, на мій превеликий жаль... тому що я, голова обласної ради, його заступники, голови фракцій півтора роки робили все для того, щоб консолідувати обласну раду. На жаль, поява такої адміністративної групи як «Нова Галичина», більшість якої складають члени «Народного Союзу Наша Україна», на моє переконання, вносить деструктив у роботу обласної ради. Як себе тепер поведуть фракції, які входять у міжфракцйне об’єднання, побачимо…