«Цей рік на Львівщині проходить під знаком Української повстанської армії, 70-річчя створення якої ми відзначаємо, - зазначає голова обласної ради. - Для багатьох поколінь українців подвиг вояків УПА завжди буде прикладом незламності та високого патріотизму. Тому Покрова та день народження повстанського війська – це свято для всіх українців, це день вшанування геройського чину та прослави армії, яку Провід ОУН покликав вести збройну боротьбу за право українців мати власну державу. Та передусім – це день тих, хто став частиною героїчної історії ХХ століття – нескорених, які пожертвували своєю молодістю, особистим щастям, здоров’ям, а інколи життям заради великої мети.

На жаль, Україна ще досі не оцінила подвигу і самопожертви учасників національно-визвольної боротьби - ці люди не отримали від держави належної вдячності, підтримки, соціального забезпечення. Та я вірю, що вже невдовзі в нашій державі відбудуться докорінні зміни, одним із наслідків яких буде визнання ОУН і УПА стороною, яка воювала за державу, та надання її воїнам статусу учасників бойових дій у Другій світовій війні з відповідними соціальними гарантіями.

Напередодні ювілею УПА хочу висловити слова вдячності ветеранам за небайдужість, активну життєву позицію, мудрість і незламність. А всім українцям бажаю бути гідними наших героїчних попередників! Тільки тоді Україна постане у всій могутності, силі і славі!»