«Прийміть мої вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу, - йдеться в привітанні. - Завдяки подвигу наших співвітчизників - лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Cічових стрільців та вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну Незалежність.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!»

Нагадаємо, що за рішенням сесії Львівської обласної ради на Львівщині День Героїв відзначають у четверту неділю травня. Святкування Дня Героїв в Україні було запроваджене в 1941 році в пам’ять про загиблих у травні Симона Петлюру, Миколу Міхновського, Євгена Коновальця та інших видатних державних і політичних діячів.