Програма, зокрема передбачає презентацію документального фільму «Вогонь і зброя» про діяльність ОУН і УПА на Закерзонні 26 квітня в Палаці мистецтв. 27 квітня заплановано покладання квітів до каменю на місці майбутнього пам’ятника жертвам депортацій українців у ХХ столітті. 28 квітня у Львівській області буде оголошено День жалоби, відбудуться поминальні богослужіння в храмах.
Також заплановано участь офіційної делегації Львівської області в заходах з нагоди вшанування пам’яті жертв операції «Вісла» в Перемишлі (РП).

Відзначення тих трагічних роковин триватиме впродовж усього 2012 року: відбуватимуться наукові конференції, круглі столи, вечори пам’яті, тематичні уроки в школах, поїздки українськими етнічними територіями сучасної Польщі. Зокрема, заплановано участь офіційної делегації Львівщини у вшануванні пам’яті українців, загиблих в концтаборі Явожно (РП).

Нагадаємо, що 16 березня 2012 року Львівська обласна рада ухвалила рішення «Про відзначення у 2012 році 65-х роковин трагічних подій операції «Вісла».