Першими на прийом до голови прийшли мешканці будинку №8, що по вулиці Довженка із скаргою на вологість у квартирах через затоплення підвалу. За їх словами, ЖЕК №3, який мав би обслуговувати будинок, нічого не робить в цьому плані, хоча, як заявили скаржники, компанія «Нафтогаз України», куди вони теж зверталися за допомогою, виділила 26 тис. грн.

Олег Панькевич запевнив людей, що їх проблему взято на контроль і облрада з’ясує, куди поділися гроші «Нафтогазу» на ремонт будинку, якщо такі було виділено.

Найбільше громадян зверталося за допомогою у розв’язанні спірних питань, пов’язаних із земельними ділянками. Олег Панькевич запевнив їх, що робитиме все можливе, аби їм допомогти. Однак, не все у компетенції обласної ради, оскільки більшість із оголошених земельних спірних справ, зараз знаходиться у судах.

Інші проблеми, з якими мешканці Борислава зверталися до голови облради, були питання індивідуального опалення помешкань. Люди скаржилися, що місцева влада не дає їм дозволу на від’єднання від комунальної тепломережі. Таким мешканцям Борислава Олег Панькевич радив звертатися до їхніх депутатів, аби ті з’ясували у кожному окремому випадку можливість позитивного вирішення таких питань.

Після прийому громадян у міській раді Борислава Олег Панькевич та депутати облради Михайло Задорожний і Осип Магур відвідали церкву Св. Анни, де зустрілися із доктором богослов’я, викладачем Івано-Франківської семінарії о. Павлом Василівим. Священик ознайомив голову облради і депутатів з чи не єдиною в Україні великою колекцією нетлінних мощів святих, яку йому вдалося зібрати за період навчання при папському престолі в Римі.