До голови на прийом прийшла, зокрема, делегація зі скаргою, яка стосується приватизації помешкань у підвідомчих гуртожитках міста. Люди, які там проживають, мають занепокоєння, що можуть залишитися без житла. Одні просили голову Львівської обласної ради посприяти у переданні підвідомчих гуртожитків на баланс міської ради, інші - виявили готовність до створення ОСББ й утримання будинку власним коштом.

Варто зазначити, що в місті Червонограді у 22 гуртожитках мешкає понад сто п'ятдесят сімей.

Олег Панькевич запевнив мешканців гуртожитків, що обласна рада звернеться до Верховної Ради України і Кабміну стосовно вирішення цієї проблеми. «Як скоро це вирішиться - покаже час, але у будь-якому випадку обласна влада завжди залишатиметься на боці мешканців гуртожитків», - наголосив голова облради.

Низку скарг громадян Олег Панькевич прийняв у письмові формі, запевнивши, що жодна із них не залишиться поза увагою обласної влади.

Після прийому громадян в приміщенні Червоноградського міськвиконкому, голова облради О.Панькевич навідався на майже завершену будову нового пологового відділення Червоноградської міської лікарні, на будівництво якого з бюджету області було виділено кошти.