У своєму вітання Олег Панькевич, зокрема, зазначив:

"Відзначаючи офіційне 20-річчя Української армії, потрібно з гордістю відзначити, що справжня історія нашого війська сягає століть. Від походів князя Святослава та війн періоду Київської Русі до великих звитяг українського козацтва і героїчних звитяг Армії УПА та важкої і кривавої борні з нацистами... Чимало величних і славних сторінок, вписаних нашими предками в історію боротьби за волю і незалежність держави, сьогодні мають бути для українських військових прикладом героїзму та відданості, відваги і стійкості, сили духу та вірності своєму народові.
Одним з основних і найбільш важливих складових стабільного розвитку Української держави є армія – гарант безпеки та незалежності України. Ви, військові, забезпечуючи надійну оборону Вітчизни, її територіальну цілісність, виконуєте один із найбільш вагомих конституційних обов’язків.

Українська армія сьогодні потребує реального потужного реформування, а також найшвидшого комплексного розв’язання соціальних проблем військових та їх сімей. То ж дозвольте висловити вдячність за те, що навіть у складних умовах ви залишитеся вірними присязі й виконуєте свої обов’язки відповідально та чесно, щоб мирним, спокійним і добрим було і сьогодення країни, і майбутнє наших дітей. Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу та незалежність України, а також ветеранам, які потребують від держави, від усіх нас розуміння і підтримки.

Олег Панькевич побажав захисникам Української держави: "Нехай щира любов до України, славетне минуле українського війська надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння своєму народові. Стійкості й оптимізму, добра та злагоди, любові та щастя вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!"