У своєму вітальному слові під час урочистої академії, яка відбулася з цієї нагоди у Львівському Палаці мистецтв, Олег Панькевич, зокрема, зазначив:

"Дякую Вам за те, що ви сьогодні збираєтеся, працюєте, за те, що ви сьогодні з нами. Висловлюю вам велику вдячність від молодих людей за вашу молодість, яку ви віддали за кращу долю сьогоднішнього покоління. Переконаний, що ви сьогодні потрібні, потрібен ваш досвід, ваш чин і потрібна ваша присутність у нашому сьогоднішньому житті та у нашій боротьбі. Сьогодні виклики перед нашою нацією не змінилися - як і раніше, нас теж хочуть окупувати. Нас окуповують і ідеологічно, й інформаційно. Цей чин і ця боротьба багатьох-багатьох поколінь сьогодні не є зреалізовані. Ми маємо все зробити для того, аби якнайшвидше Українська держава була українською.

Тож бажаю вам на цьому шляху здоров'я. Переконаний, що тільки єдність сьогоднішнього і попереднього поколінь у сучасних умовах здатна перемогти. Бажаю вам натхнення, щоб вас шанували, пам'ятали, щоб ви відчували, що потрібні. Успіхів вам і перемоги. Вітаю вас із 20-річницею і хочу бути ще на багатьох наступних ювілеях".

Після виступу Олег Панькевич вручив нагороди Львівської обласної ради.

За вагомий особистий внесок у справу відродження і утвердження української національної ідеї, активну громадську діяльність та з нагоди 20-річчя Львівського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих Грамотами Львівської обласної ради відзначені активні члени і членкині Львівського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих Михайло Сусол, Йосиф Стеблик, Галина Дорош, Дмитро Кміть, Стефанія Фрик, Марія Дужа, Григорій Красицький, Катерина Пелехата, Мирослав Гусак, Петро Свердан.

Нагороду Львівської обласної ради "Подяка обласної ради" отримали активні члени і членкині Львівського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих Мирон Покотило, Богдан Жеплинський, Василь Безпалько, Ігор Лучків, Ольга Когут, Микола Арабський, Володимир Лига, Євгенія Пехник, Олександра Цюпка, Мирослав Бардахівський.