Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Проект «Народжені в сорочці» проводить низку благодійних заходів для забезпечення потреб 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України.

«Народженими в сорочці в народі називають тих, кого оберігала доля, янгол-охоронець. Саме цього ми бажаємо нашим бійцям. Ми залучили до нашого благодійного проекту Олега Скрипку.  Перший концерт в межах проекту Олег дав у частині дислокації. Це було надзвичайно колоритно. Олег співав на камазі. Бійці дуже схвально сприйняли. Був виконаний гімн України.  Частина бійців буквально за кілька годин опісля концерту відправились в АТО», – розповів організатор проекту Роман Крутяк.

Свої вишиванки для благодійного аукціону передали Ніна Матвієнко, Тарас Тополя, Ірена Карпа, Віктор та Олександр Павліки, сестри Тельнюк, Альоша, Олександр Шовковський, Влада Литовченко.

Ведучим аукціону був Артур Босо.

Одним із 5 лотів у Львові стала вишиванка Олега Скрипки.

«Це вишиванка, яку мені подарувала майстриня зі Львова, сорочка вишита білим по білому. Це полтавський стиль. Вона в мене років 10. Я багато в ній виступав. Вона гарно збереглась. Мені важливо було дати сорочку, яка дійсно моя. Вона зберігає мою енергію», – розповів співак.

Під час благодійної вечірки у Львові Скрипка грав сети на свої найвідоміші пісні.