Як інформує Прес-служба УНКП, Олег Соскін запевнив своїх виборців, що вибори 28 жовтня – це не кінець, а лише початок шляху, кінцева мета якого – звільнення України з-під іга кланово-мафіозного режиму, який висмоктує всі соки з галичан.

«Чому Львівська область перевиконала план збору податків, митники області зібрали до державного бюджету мільярди гривень, але Львівщина не отримала жодної копійки субвенцій? Натомість режим фінансує ті області, які є електоральною базою Партії регіонів?», – запитує Олег Соскін.

«Сьогодні одного із найбільших українських олігархів – Коломойського – поставили «смотрящим» від єврейської спільноти Європи над Львівщиною, він просуває в деяких мажоритарних округах Львова та області своїх людей, пов’язаних із його бізнес-імперією», - зазначив економіст.

Тому Олег Соскін закликав львів’ян бути пильними і не обрати 28 жовтня до парламенту чергових «тушок», гуртуватися навколо національно-патріотичних сил. Адже вибори – це лише перший крок великого шляху повернення України в сім’ю потужних успішних європейських країн. Для цього, за словами кандидата, кожен повинен виконати свій громадянський обов’язок і прийти на виборчу дільницю, не лише проголосувати, аби мафіозний режим не отримав жодного голосу на Львівщині, але й захистити під виборчими дільницями в ніч після виборів свій голос.