До нового скликання Львівської міської ради пройшли лише проукраїнські сили, тому тепер їхнє завдання — об'єднатися заради майбутнього України.

Про це у прямому ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" заявив кандидат на посаду міського голови Львова, народний депутат України від "Європейської солідарності" Олег Синютка.

"Коріння українського відродження - тут, у Львові. Ми перемогли на Революції Гідності, бо продемонстрували єднання. І сьогодні, за результатами місцевих виборів, ми також демонструємо єднання. П'ять проукраїнських сил пройшли у міську раду. Львів'яни не дали шансу ні ОПЗЖ, ні "слугам народу", ні слугам "слуг народу". І я переконаний, що саме таким вибором львів'ян ми всі повинні пишатися.

Той меморандум, який підписала "Варта", "Європейська солідарність", "Свобода" - це тільки перший крок. Моє завдання - об'єднати у Львівській міській раді всі проукраїнські сили. Бо, я переконаний, що з нами буде і "Голос". Що до нас приєднається і свідома частина "Самопомочі", яка стоїть на проукраїнських позиціях. Ми продемонструємо єдність, щоби спільно будувати майбутнє нашої країни", - зазначив політик.

"Наша сила - в єдності. Наша перемога - в єдності. І цю єдність ми продемонструємо тут, у Львові. І саме зі Львова почнеться відродження України. І саме у Львові ми закладемо камінь нашої майбутньої перемоги!" - додав Синютка.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: