Втім, дванадцятьох обласних обранців такі здобутки не вразили і вони взагалі не хотіли затверджувати звіт керівника області, йдеться у ефірі «Правди. Наживо».

Одним із їхніх «закидів» стало те, що у 2017 році Львівська обласна адміністрація «погано боролась із корупцією». Керманич області Олег Синютка вважає, що такою картина є через те, що в нашій області хабарників справді затримують:

«Якщо подивитися на кількість людей, яких за період мого головування в ЛОДА затримали за хабарі, і порівняти це з іншими областями, то ми виглядаємо не дуже добре. Але це принципова позиція моя і правоохоронних органів. Такі речі кидають тінь на область, але мені було дуже приємно, коли посол США сказав, що на Львівщині рівень корупції близький до нуля…».

Також в ефірі «Правди. Наживо» говорили і про іноземний бізнес на Львівщині. Нещодавно мережу сколихнула інформація про бельгійського фермера, який заявив, що хоче продати господарство.

«У них зі сільською громадою виник конфлікт. Громада каже, що фермер не хоче сплачувати податки на такому рівні, як сплачують всі інші підприємці. І я вважаю, що громада тут має рацію. Втім, думаю, що правда є посередині. Ми не маємо права дати будь-якому бізнесу нехтувати інтересами громади. З іншого боку, якщо ми не будемо підтримувати бізнес, то що буде? Будемо всі виїжджати за кордон і там працювати?» – прокоментував Олег Синютка.

Пояснив губернатор і ситуацію, яка склалась на останній апаратній нараді у Львівській ОДА. Тоді Олега Синютку обурив той факт, що дорожники не виконали його доручення ще від грудня 2016 року. Йдеться про встановлення у селі Гостинцеве Мостиського району дорожних відбійників.

«Кандибор прислав відповідь, що відбійники встановлені. Я приїжджаю в район, а сільський голова сміється з нас, мовляв, нічого не зроблено. Ви до людей не їздите, сидите в кущах, а я їжджу і вислуховую все. Відбійників нема, а відповідь є. Руслан Васильович, підіть і застреліться», – сказав тоді керманич області.

У ефірі ж «Правди. Наживо» Олег Синютка пояснив, що вважає Руслана Кандибора «найкращим дорожником України», втім завжди вимагатиме більшого:

«Він, напевно, думає,  що Синютка від нього хоче? А я хочу більше. Якщо ми минулого року зробили 600 кілометрів доріг, хто сказав, що ми не могли зробити 610 чи 620 кілометрів?».

Розповів губернатор і про дороги Львівщини, які планують відремонтувати найближчим часом. Першими стануть шість кілометрів траси Великі Мости-Сілець.

«Друга, за яку ми візьмемося, це Київ-Чоп після Сколе, її треба обов’язково зробити, а третя – від Пісочної до Меденичів…», – додав він.

І зазначив: в області планують ремонтувати усі дороги, але відбуватиметься це поступово. Тож люди будуть змушені трохи потерпіти.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.