Стан Гусєва задовільний. Найстрашніше вже позаду. Якщо говорити коротко, Олег народився в сорочці. При першій можливості йому слід поставити свічку в церкві.

У понеділок зранку у "Борисі" відбувся консиліум, були проведені додаткові дослідження і зроблена остання перед випискою крапельниця. Проведена консультація у кількох фахівців: особисто я наполягав на огляді Гусєва у лор-лікаря. На жаль, там не було стоматолога, і Олегу доведеться звернутися до особистого лікаря. Виявилося, до речі, що пошкоджені у нього не три, а чотири зуби.

Поставлені попередні діагнози, пов'язані з внутрішньочерепними ушкодженнями, не підтвердилися. Все, що виявили спочатку, виявилося анатомо-фізичними особливостями будови лицьового черепа Гусєва. В кінцевому підсумку не знайдено ніяких переломів і тріщин як у черепі, так і в шийному і грудному відділі.

Спочатку у нас була підозра на тяжкий струс мозку, але за результатами інструментального дослідження цей діагноз знімається - у Олега струс середнього ступеня. Але підтвердилися сильні удари нижньощелепного суглоба справа, отримані у результаті прямого удару коліном. Плюс - у нього залишаються болючі відчуття по стоматологічній частини, розбиті губи, є забої, але все це вже дрібниці.

З дозволу всіх фахівців, що брали участь у ранковому консиліумі, Олег був виписаний. Я доставив його на базу, де ми здійснили всі реабілітаційні спортивно-травматологічні процедури. Під нашим постійним контролем він буде перебувати ще добу.
Який час займе фізична реабілітація Гусєва? З урахуванням явних поліпшень у нашого пацієнта, ризикну, не даючи точних прогнозів, припустити, що ми обійдемося тижнем.

Джерело: football24.ua