Українського політв’язня Олега Сенцова вивезли із колонії в Лабитнангі та перевезли до Москви.

Про це повідомляє ТСН.

"Українського режисера Олега Сенцова вивезли вчора вдень з колонії №8 у місті Лабитнангі. Де саме зараз перебуває Сенцов - невідомо. Про це повідомило джерело в спецвідділі колонії", - повідомили у Baza.

Водночас джерела телеграм-каналу "Незигаря", якого пов’язують із ФСБ Росії, зазначають, що Сенцова перевезли до СІЗО у Москві.

Своєю чергою, адвокат Сенцова Дмитро Дінзе не підтверджує переведення Сенцова до Москви. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі керівник правозахисної групи "Агора" Павло Чіков.

"Всього кілька днів тому він був ще там, отримав листа. Однак спецетап авіації міг перевезти його протягом дня", - зазначив він.

Переведення Сенцова до московського СІЗО підтвердили джерела російського "Інтерфаксу". Там зазначили, що його привезли до СІЗО "Бутирка".

Напередодні в ОБСЄ випустили заяву, в якій привітали звільнення керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського з-під варти і закликали Росію відпустити у відповідь Олега Сенцова та Романа Сущенка.

"У зв'язку з цим я також закликаю звільнити всіх затриманих журналістів і авторів у регіоні ОБСЄ, зокрема Романа Сущенка та Олега Сенцова в Росії", – заявив представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ Арлем Дезір.

Як писав "Вголос", Сенцов уже місяць не спілкувався з матір’ю.