Народний депутат України, голова ЛОО УНП Олекса Гудима пов’язує звільнення Мирона Мельника з посади голови Пустомитівської РДА виключно з невдалими результатами виборів для провладного кандидата у президенти та переможною кількістю, понад 90%, голосів, відданих мешканцями району за Віктора Ющенка, ― повідомила прес-служба ЛОО УНП.
Олекса Гудима нагадує, що він, як народний депутат, неодноразово впродовж двох з половиною років звертався до голів Львівської ОДА з вимогами звільнити Мирона Мельника із займаної посади. „
Таких звернень було біля десятка із мотиваціями: за зрощення виконавчої влади з мафіозними структурами, за масову несплату податків підприємствами Пустомитівського району, за чисельні порушення чинного законодавства у Пустомитівському районі ”, – зазначено у повідомленні.
Як повідомляло агентство, Президент України Леонід Кучма звільнив Мирона Мельника з посади голови Пустомитівської РДА та Євгена Кухара з посади голови Стрийської РДА. Відповідне розпорядження підписано 9 листопада. Мирон Мельник обіймав посаду голови Пустомитівської РДА з 1996 року, а Євген Кухар ― посаду голів Стрийської РДА з 1997 року. Обидва належать до середовища НАПУ і вважаються людьми, наближеними до Михайла Гладія.