Голова ЛОО УНП, народний депутат України Олекса Гудима відкидає можливість створення єдиної партії на базі блоку „Наша Україна”.
Про це заявив Олекса Гудима, коментуючи можливість створення єдиної партії на базі „нашої України”.
„Ми хочемо зараз сформувати уряд. То є головне завдання. Але вже думаємо про 2006 рік і вже шукаємо ідеологічну нішу, а не об’єднати те, що не об’єднується. Іван Степанович Плющ от передзвоніть йому. Він вам скаже: «Навіщо його пхати, як воно не пхається», ― сказав він.
При цьому нардеп підтвердив, що досі є бажання створити єдину партію. „Але ніхто не знає як це зробити, як об’єднати Україну від Сходу до Заходу. Одне діло, коли Ющенко ініціював це, будучи першим номером партійного списку блоку „Наша Україна”. А тепер якщо ви мені кажете, що Ющенко буде в партійному списку, то я скажу, що це не серйозно. Ющенко підніметься над партіями, він стане батьком нації і його ім’я ніхто використовувати не буде, хоча всі будуть знати, що йде боротьба за підсилення ролі Ющенка в майбутньому парламенті”, ― додав він.
Олекса Гудима зазначив, що це народний депутат Петро Порошенко ініціює створення такої партії. „Але хто є Порошенко? В Порошенка йде процес я не можу заперечувати. Це не до мене питання. А в Українській народній партії не йдуть процеси. В Українській народній партії йде розбудова партії, іде формування майбутнього блоку, виборчого, пропрезидентського чотири базові партії домовляються (УНП, НРУ, УРП „Собор”, ВО „Батьківщина”), ― наголосив він. Решта партій, за його словами, такі як КУН, ПРП та інші можуть доєднатися до цього блоку, але не як базові партії.
Олекса Гудима також сказав, що є прихильником блоку. „Раз є народний президент, то має бути народний блок”, ― зазначив він. Олекса Гудима також висловив переконання, що в цьому народному блоці буде брати участь Юлія Тимошенко, а лідер СПУ Олександр Мороз не піде в цей блок. „Але Юлія Тимошенко буде в блоці і цей блок буде один і він буде сильний, і він візьме 60%”,― наголосив він. Олекса Гудима також відкинув можливість того, що в блоці будуть брати участь партії „диванного типу”.