Як сказав Олекса Луців, він іде на вибори міського голови, не маючи у планах з кимось боротися - ні з колегами-претендентами, ні за посаду.

«Я йду себе запропонувати. Я хочу найнятися у міської громади на посаду міського голови. Якщо громада вважатиме, що я є для цієї роботи підходжу, то вони мене оберуть», - зауважив кандидат у мери від «Нашої України».

Олексій Луців також зазначив, що якби громада обрала його головою, то він призначав би мінімальний персонал міської ради.

«Виконавчий орган сьогодні налічує більше тисячі чоловік. Я кажу, що це дуже багато. Практика показала, що їх повинно бути наполовину менше, але вони повинні бути дуже досвідчені, розумні, чесні, моральні», - висловив думку кандидат на мерське крісло.

«Чому я за таке кардинальну скорочення чиновницької раті? Бо я думаю над тим, як зліквідувати в Україні корупцію. Адже такої корупції, як на Україні, ви не знайдете ні в одній країні світу, - зазначив Олекса Луців. - Основним джерелом корупції є чиновник. Менше чиновництва – менше корупції».

Також претендент на місце очільника Львова повідомив, що за останні у виконавчому органі було набуто управління, які працюють виключно на піар міського голови.

«Якщо я стану головою, я це все ліквідую. Міський голова повинен працювати і його голова повинна бути забита тільки проблемами міської господарки, а він не повинен думати, як сподобатися людям і як перемогти на наступних виборах», - наголосив Олекса Луців.