Олександр Ганущин подякував усім тим, хто взяв участь у фотоконкурсі як з Львівщини, так і з Луганщини.
Про це повідомляє прес-служба ЛОР.
"Такі проекти — це шана нашим Героям, які щодня стоять на варті нашої незалежності та захисті наших кордонів. Їхні подвиги мають бути в пошані, а імена загиблих — навіки закарбовані в місцях пам’яті. Слава нашим Героям", — зазначив він.

Сьогодні учасники фотоконкурсу отримали Подяки голови обласної ради, а переможцю, який зайняв третє місце у конкурсі — фотокореспонденту газети "Львівська пошта" Олегу Огороднику — Олександр Ганущин вручив Почесну відзнаку та грошову винагороду.

Як відомо, фотовиставка здійснювалася в межах проекту "Україна єдина: журналісти Львівщини та Луганщини "за"!". Участь у ній взяли 17 фотографів із Львівщини та Луганщини.

На ФБ-сторінці обласної ради була можливість переглядати та голосувати за авторів, які надіслали свої роботи на конкурс.

Відтак голосування завершене і визначили переможців.

Перше місце у конкурсі здобув Макс Алєксєєв (Луганщина) за фото під назвою "Промінь".

Друге місце — Валентин Ткалич (Луганщина) фото "КП ВВ Станиця-Луганська".

Третє місце — Олег Огородник (Львів) фото "Герой війни".

З результатами голосування можна ознайомитися тут:

Попередньо переможцям із Луганщини Олександр Ганущин передав також почесні відзнаки та грошові винагороди.

Також пропонуємо переглянути відео, в якому Олександр Ганущин вітає переможців фотоконкурсу з Луганщини.

Довідково. Конкурс "Наші Герої" покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв і прославити їх у фотороботах, виставках.

Проект здійснюється в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна”, фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.