Народний депутат член фракції КПУ Олександр Голуб розповів, що основний політичний і громадський контингент, на який розраховує КПУ, створюючи Єдиний лівий фронт політичних сил, становитимуть ветеранські, афганські, чорнобильські організації, національно-культурні товариства та профспілки.
“Програма Ющенка не здатна захистити ці прошарки населення. А ми пропонуємо альтернативну програму, адекватну інтересам зазначених категорій”, - наголосив Голуб.
За словами народного депутата, основними принципами і водночас критеріями, якими керуватимуться комуністи під час формування лівого блоку, будуть: завершення політичної реформи, націоналізація стратегічно важливих підприємств, народний контроль за владою, прогресивний податок, позаблоковий статус, якісне наповнення ЄЕП і російська як друга державна мова.
„Ми готові прийняти до коаліції ПСПУ на чолі з Наталією Вітренко, якщо вони відмовляться обслуговувати інтереси донецької групи”, – зазначив пан Голуб.
Нагадаємо, КПУ заявляє про створення Єдиного лівого фронту політичних сил для участі в парламентських виборах 2006 року. Про це в понеділок під час прес-конференції заявив перший заступник Голови Верховної Ради, колишній член фракції КПУ Адам Мартинюк.

www.deputat.org.ua