Коли переломили хід гри та повели у рахунку 5:4, пропустили непотрібний м’яч та почали створювати небезпеку поблизу воріт. Думаю, якби простіше зіграли і нічого не придумували, ми би зберегли рахунок і довели матч до перемоги, а так пропустили і нічия. Суперник десь підлаштувався під нашу гру і вище почав зустрічати. Гра вийшла цікавою для глядачів. Будемо далі працювати.
Більше половини матчу ви грали з п’ятим польовим гравцем.
Хлопці досвідчені і уже давно разом грають, тому добре відчувають один одного. Скільки б не напрацьовувати, але, якщо у гравців не злагоджена гра, то не буде хорошої й командної гри. Культура пасу, відчуття партнеру – це все дозволяє нам забивати голи супернику.
Ви грали з п’ятим гравцем і за переможного рахунку, і за нічийного.
Коли гра була чотири на чотири, то біля наших воріт виникали небезпечні моменти. Хотілося притримати м’яча і, в принципі, це у нас виходило. Якби ми не придумали п’ятий пропущений гол у наші ворота… А так, рахую, добре тримали м’яча і «вбивали» час. У нас стільки нічиїх назбиралося, що просто хотілося перемогти. Не вийшло.
Ви ще не гарантували собі місце у плей-офф. У «Кардинала» є матчі у запасі.
Побачимо. Нам потрібно грати і брати свої очки. Поки ми залежимо самі від себе, не від «Кардиналу». Якщо ми виграємо найближчі дві гри, то, в принципі, не будемо залежати від останньої гри з «Кардиналом».

Джерело: sport.ua