Сьогодні кандидат в Президенти України, лідер СПУ Олександр Мороз провів зустріч з виборцями у Львові.
На зустріч з Олександром Морозом, яка відбулася у Палаці культури ім. Гната Хоткевича зібралося понад 300 осіб.
Олександр Мороз у своїй промові обіцяв виборцям: підвищення зарплат і пенсій до 400 грн.; повернення заощаджень за 5-7 років; суттєве збільшення інвестицій в українську економіку; повернення в державу трудової міграції; повернення у державну власність частини заводів таких як „Криворіжсталь”.
Підвищення зарплат і пенсій Олександр Мороз планує зробити шляхом перерозподілу фінансових потоків. Ці гроші, за його словами, обертаються у державі, але в руках поодиноких людей.
Збільшення інвестицій лідер СПУ обіцяє, якщо в Україні буде чесна влада. Тоді, на його думку, в Україну інвестори самі прийдуть. ”А чесною владою, яка при цьому об‘єднає і схід, і захід України, є саме Олександр Мороз”, ― твердить довірена особа Мороза Юрій Луценко, який також взяв участь у зустрічі.
Олександр Мороз також розповів львів‘янам про те, що влада готує 3 сценарії.
За його словами, за одним з них планується суттєво підтасувати результати виборів, використовуючи адмінресурс.
За іншим сценарієм планується визнати вибори недійсними, назвавши їх сфальсифікованими. За таких умов Леонід Кучма залишається при владі.
Наступний сценарій, при якому при владі також залишається Кучма ― це введення надзвичайного стану в державі.
Олександр Мороз запевнив присутніх, що жоден з цих варіантів не пройде, якщо виборці проголосують проти „злочинного кандидата”. „Хто визначився ― голосуйте за Ющенка, а хто ще вагається я пропоную свою кандидатуру”, ― сказав він львів‘янам.