Влада зацікавлена визнати президентські вибори недійсними, — відзначив сьогодні на прес-конференції у Львові кандидат у Президенти України, лідер СПУ Олександр Мороз.
„Влада дуже зацікавлена визнати вибори недійсними у будь-якому варіанті для того, щоб потім можна було скористатися можливістю або ввести надзвичайний стан і до невизначеного періоду керувати у нинішньому складі державою, або вдатися до повторних виборів президента уже з участю нашого дорогого Леоніда Даниловича”, — сказав Олександр Мороз.
Заява силових структур щодо підготовки в опозиційних штабах варіантів акцій непокори, є свідченням агонії теперішньої влади, ― зазначив Олександр Мороз.
Олександр Мороз вважає, що зміна влади не несе загрози для економічного розвитку нашої держави. „Найрадикальніша зміна влади не несе загрози для економіки. Продовження такої політики несе колосальну загрозу для України: це втрата всіх позицій у економічній галузі, гальмування наших ресурсів. Тому міняти треба команду і міняти треба напрямки політики”, — вважає Олександр Мороз.
В спільній заяві Генеральної прокуратури України, Служби безпеки і Міністерства внутрішніх справ, розповсюдженій напередодні Дня Незалежності, зазначено, що влада не піддасться «на провокації і шантаж опозиції», і буде вживати превентивних заходів. «Останнім часом у нас з’явилося чимало матеріалів про те, що в деяких штабах опозиції вже зараз готуються різні небезпечні провокаційні заходи з метою дестабілізації ситуації в країні, починаючи з Дня незалежності України».
Сьогодні кандидат в президенти Олександр Мороз перебуває у Львові. Він провів прес-конференцію, поклав квіти до пам’ятника Т.Шевченку, а також поспілкувався з читачами Аргумент-газети по телефонній лінії. У програмі перебування Олександра Мороза також запланована зустріч з виборцями.