«Попри те, що у попередньому поєдинок львівські «Леви» обіграли білоцерківський «Барс», для команда цей чемпіонат складається не надто добре. В турнірній таблиці «Леви» передостанні, - бере слово на прес-конференції директор команди Михайло Чіканцев. – Керівництво клубу вирішило змінити тренерський склад команди. Новим керманичем червоно-білих буде білоруський спеціаліст Олександр Руммо».

Натомість сам Олександр Руммо заявив, що планує проводити певні зміну в команді, зокрема у схемі. «Ми приділимо уваги більш активній грі як в атаці, так і в обороні. Є невеликі проблеми по грі у своїй зоні, ну і, звичайно, реалізація. Ось над цими компонентами ми працюватимемо. А якихось глобальних проблем у команді немає», - розповів Руммо.

Щодо питань підсилення команди, тренер нічого не планує. Він ставить акцент на колектив, кажучи, що він є надзвичайно теплим та міцним.

«На сьогодні «Леви» як добра стіна, усі цеглинки знаходяться на своєму місці, - продовжує Олекксандр Руммо. - Більше того, вони скріплені міцним цементом, тому якихось кадрових змін у команді не плануємо. Підключився тільки голкіпер Сергій Білов, у зв’язку з травмою Вадима Селіверстова, проте останній нещодавно відновився».

Також тренер зазначив, що українських хокейний чемпіонат дещо відрізняється він інших, зокрема у швидкості. Проте хокейних майстрів в Україні є більше, аніж у білоруській лізі.

Новий «коуч» також зазначив, що перевагою «Левів» є їхній майданчик, хоч він і маленький. «На мій погляд, коли команда переміщується з маленької ковзанки на велику, то тут вона має більше простору, а значить більше можливостей. І навпаки, коли команда з великого переміщується у маленький майданчик, у неї усе звужується і потрібно більше часу на адаптацію. Тому я вважаю, що цим ми маємо перевагу».

Також стало відомо, що на вулиці Пулюя у Львові «Леви» матимуть власну ковзанку, чого самі хокеїсти чекають з нетерпінням. Початок будівництва очікується уже в лютому. Арена буде розрахована на 1500 людей. Про це заявив директор клубу Михайло Чіканцев.

Отже, у «Левів» є чітке завдання, а саме медалі чемпіонату, і, оскільки команда на дні турнірної таблиці, новому тренеру прийдеться добряче попрацювати. За їхньою грою ви можете спостерігати вже 18 грудня у Новояворівську, де львівські хокеїсти прийматимуть київський «Сокіл». Гра розпочнеться о 19:00.