Особливо й коментувати нічого, по правді. Думаю, що єдина якість, завдяки якій нам вдалося перемогти – це наш характер, проявлений у другому таймі. Але не в першому. Було мало запалу, було бажання, що десь відводило на другий план красу футболу. Оце й допомогло дотиснути «Карпати». У нас по перерві було більше шансів забити, аніж в «Карпат». Хочу сказати, що дуже поважаю як тренера, так і львівську команду. Він вміє налагодити гру, а це подобається глядачам. Однак сьогодні «Говерлі» очки були потрібніші, аніж «Карпатам». Принаймні, мені так здалося.

Міщенко зараз гірший за Чурка?

Я дуже радий, що ви таку статтю розгромну написали. Справді радий. Але є таке поняття, як тренувальний процес. Я маю можливість бачити гравців, знаю, хто з них сильніший. Сьогодні ми змили ганьбу за матч проти «Арсенала». На тренуваннях Чурко проявив характеру більше, аніж Міщенко. Я все про них знаю – і соплі витираю, і памперси змінюю. Буває, що і я помиляюся. Ми хотіли проти «Арсенала» зіграти агресивно, але нас переїхали катком. Так само, як «Арсенал» переїхав «Карпати» за тур до цього. Ми хотіли не повторити помилки «Карпат», але повторили. Сьогодні ж всі виклалися.

Ну, ви заслужили перемогу. Хоч «Карпати» в кінці грали з п’ятьма нападниками...

А ми грали в півнападника. Знаєте, за цю безвольну поразку мені було дуже гірко і соромно. Це справді так. Мені «Карпати» подобаються, але не завжди майстерність бере гору. Сьогодні ми обіграли команду більш високого класу, ніж ми.

Будете битися так і надалі?

Якби я це знав, то був би дуже багатим. Будемо старатися. Я з дому не виходив 2 дні, бо соромно було. А жінка під замком сиділа. Щоб люди не питали, як це ми так грали...

Джерело: ФК «Карпати»