Програвши 0:9 у Луганську, «Енергія» отримала серйозний ляпас, - каже Олександр Стефанків. - Після чого наставник зумів мобілізувати, організувати підопічних, нагадав їм, що «Енергія» з таким рахунком не має права програвати, і що в кожній грі хлопці повинні віддаватися повністю. Загалом, погоджуюся з думкою, що розгром 9:0 зіграв злий жарт із ЛТК. 

Як гадаєте, «енергетики» сьогодні дуже переживали за результат, а тому виглядали дещо скованими чи зарано повірили у свою перемогу?
Ми розуміли, що у плані фізичних кондицій перевага може бути у нашого суперника. Тому нам не треба з ними змагатися у швидкості чи витривалості, а треба зіграти розумно. Ніхто із «енергетиків» не хотів їхати у Луганськ на п’ятий матч. І сьогодні усі доклали рівно стільки зусиль, скільки було потрібно для перемоги.

Із фінальною сиреною завершився не тільки матч проти ЛТК, а й увесь сезон. Як його оціните?
Безперечно, основне завдання на сезон не виконано, ми ставили завдання здобути золото. Тішить, що втретє поспіль ми вибороли Кубок України. В чемпіонаті ми тільки бронзові призери. Цю сторінку в історії клубу треба перегорнути і рухатися далі. У гравців закінчилися контракти із «Енергією» і завтра у нас буде починатися нова сторінка в історії.

Джерело: СК «Енергія»