«Євробаскет залишається в Україні. Ми довго радилися. Я пояснював і політичну, і економічну ситуацію, та підготовку арен, і які перспективи є. Члени ФІБА-Європа прийняли рішення, що Євробаскет залишається в Україні. Єдине, що ми повинні тримати їх у курсі політичних реалій і підготувати новий план найближчим часом.
Звичайно, ФІБА-Європа турбує ситуація, яка склалася в Україні. Вони дивляться телебачення і читають новини в інтернеті. Але вони знають скільки витрачено сил, здоров'я і коштів. Тому проявлялося багато розуміння у виступі членів ФІБА-Європа. Наприклад, представник Словенії, розповів, що за 8 місяців до початку Євробаскету, вони тільки підписали остаточний договір з ФІБА-Європа. За цей час у них чотири рази змінювався уряд і постійно виникали проблеми на цьому грунті.
Зрозуміло, що у нас інша ситуація, але тим не менш, ми домовилися, що буде дана реальна оцінка і якщо нас будуть відволікати якісь форс-мажори, то ми будемо повідомляти про це. З іншого боку ми повинні створити план і надати його ФІБА-Європі. Якщо коротко сказати, то Євробаскет залишається, тільки треба підійти до нього з новим розумінням», - сказав Волков.
Нагадаємо, раніше директор Євробаскету-2015 Маркіян Лубківський запропонував перенести термін проведення змагань в Україні на 2017 рік. Він вважає, що в 2015 році країна не зможе прийняти турнір.

Джерело: xsport.ua