Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський не погоджується, що вибух у приміщенні „Просвіти” є політичною акцією.
Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
Олексій Радзієвський засудив твердження голови ЛОО ВТ «Просвіта» Ярослава Пітка, що це є політичною акцією. „Пітко дав свої оцінки, назвавши це політичною акцією. Це прозорий натяк”, — обурився він.
„Нас повідомили, що сьогодні близько 6.00 год. ранку в будинку „Просвіти” у місті Львові сталось щось подібне на вибух. Були викликані спецслужби з МНС... Знайдене поглиблення в підлозі діаметром до 20 см. Жертв немає, особливих пошкоджень немає”, — розповів він.
При цьому додав: „Нам, людям і працівникам, патріотам України, які хочуть одного — спокою в нашому суспільстві, дуже неприємно читати подібні речі. Нехай розберуться в цьому правоохоронні органи”.
Як повідомляло агентство, сьогодні близько 5.00 ранку у Львові стався вибух в приміщенні товариства "Просвіта", що розташовано на куті вулиць Друкарської та Вірменської, за адресою Друкарська, 6.
За попередньою версією експертів — це був вибуховий пристрій. Наразі не відомо який.
На підлозі одної із кімнат характерна яма та сліди вибуху на паркеті діаметром 15-16 см. Повністю вибите скло в вікнах кімнати, де стався вибух. Стіни та залізні двері посічені склом від вибуху. Жертв немає.
Голова ЛОО Всеукраїнського товариства «Просвіта» Ярослав Пітко вважає вибух в приміщенні „Просвіти” політичною акцією.