18 серпня голову Львівської регіональної організації Партії регіонів Олексія Радзієвського було затверджено на посаді керівника Львівського обласного громадського виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Януковича, ― повідомив керівник прес-служби штабу Юрій Кріль.
Володимиру Снітинському, який до цього часу обіймав посаду керівника штабу, запропоновано обійняту нову посаду керівника виборчої кампанію Віктора Януковича на Львівщині. Якщо Володимир Снітинський висловить згоду на це, то призначення відбудеться найближчим часом, ― зазначив Юрій Кріль.
6 серпня Олексія Радзієвського було призначено тимчасово виконуючим обов’язки керівника штабу на час відсутності Володимира Снітинського, який пішов у відпустку у зв’язку із сімейними обставинами.
21 липня голова Львівської обласної організації НАПУ Володимир Снітинський був призначений керівником Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича.
Штаб координує участь у виборчій кампанії на підтримку Віктора Януковича на Львівщині 10 політичних партій та однієї громадської організації, а саме: Партії регіонів, СДПУ(О), НДП, НАПУ, Трудової України, партії „Відродження”, ЛПУ, ХДПУ, „Демократичного союзу” та партії „Солідарність жінок України”, а також ГО „Жінки за майбутнє України”.