Керівник Львівського обласного виборчого штабу Олексій Радзієвський вважає, що вибори у Львівській області гарантовано відбудуться.
Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
„У мене, як керівника обласного штабу, спокійний настрій, в мене немає побоювання про можливий зрив виборів. Вибори у Львівській області гарантовано відбудуться при будь-якій політичній погоді, при будь-яких атмосферних опадах”, ― сказав він.
При цьому він зазначив, що штабу відомі деякі технологічні розробки політичних опонентів Віктора Януковича в день голосування. „Блок „Наша Україна наманюється все зробити, щоб підготувати громадську думку до такого результату, якщо не Ющенко переможе на виборах, значить це все витівки влади, значить влада все організувала і зробила для перемоги іншого кандидата в президенти”, ― зазначив він. Олексій Радзієвський назвав це „явним перегином” і „відступленням від норм моралі і вимог чинного закону про вибори президента”
Тому, за його словами, актуальним є забезпечення відповідного порядку, який будуть здійснювати працівники МВС.
„А вже всередині приміщення будуть пильнувати наші спостерігачі, які будуть пильнувати і відстежувати суворе дотримання чинного закону при підрахунку голосів. Ми не тільки за цим подивимось. Ми подивимось за тим, в який спосіб будуть доставлятися урни, протоколи, виборчі бюлетені з дільниці в територіальну комісію. І в приміщенні територіальної комісії ми також зобов‘язані за всім спостерігати”, ― додав він.
Олексій Радзієвський також поінформував, що починаючи із середи Львівський обласний штаб Януковича переходить на круглодобовий режим роботи..