„З каменюкою або палкою в руках на вибори президента не ходять”, — заявив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Віктора Януковича Олексій Радзієвський.
Таку заяву Олексій Радзієвський зробив з приводу подій 29 серпня в селі Нагуєвичі, де відбулося святкування з нагоди 148-ої річниці з дня народження Івана Франка.
„Політичне шоу організоване представниками „Нашої України” під час святкувань до дня народження Івана Франка в Нагуєвичах викликало зворотню реакцію. Я говорив з учасниками цього святкування. Вони засуджували такі прямі, агресивні, войовничі дії невеликої групи людей, які заклавши три пальця в рот, свистали, вигукували”, — на голосив він
На думку Олексія Радзієвського, заполітизовувати це свято є „безграмотно, неінтелігентно і неповага до постаті Івана Франка”. „Хоча „Наша Україна” це зробила. Зробила зухвало і дуже некрасиво”, — додав він.
За його словами, дехто з учасників виборчого процесу сподівається, що технології зразка 1989– 1990 року і сьогодні дадуть їм бажаний результат.
Натомість Олексій Радзієвський закликав учасників виборчого процесу вести свою роботу на „достатньо високому цивілізованому рівні”. „Ми будемо давати відсіч будь-яким спробам перевести цей процес в площину силового протистояння”, — наголосив він.
29 серпня у с. Нагуєвичах відбулися урочистості з нагоди 148 річниці від днія народження Івана Франка.
Виступи народного депутата секретаря ЛОО СДПУ(О) Ігоря Шурми та керівника ЛО виборчого штабу Віктора Януковича Олексія Радзієвського були зустрінуті свистом та викриками „Ганьба!”.