Про це йдеться в повідомленні «Смарт-Холдингу». 

На останньому етапі угоди група Смарт внесла до статутного капіталу Metinvest B.V. 100% акцій компанії Trosilia Holdings Limited (Кіпр), в опосередкованому володінні якої знаходяться 46,15% акцій ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» (ПГЗК).

Завершення об'єднання гірничо-металургійних активів СКМ і Смарт-Холдингу було оформлено підписанням Угоди Акціонерів, яка регулює внесення сторонами належних їм активів до Metinvest B.V., а також встановлює обсяг прав кожної зі сторін щодо корпоративного управління Metinvest B.V. Угоду Акціонерів було підписано 7 липня 2014 р. між компаніями SCM (System Capital Management) Limited (на 100% входить до Групи СКМ) і компаніями групи Смарт.

Відповідно до цієї Угоди, в обмін на внесення компанії Trosilia Holdings Limited до статутного капіталу Metinvest B.V. група Смарт отримала низку додаткових прав у галузі корпоративного управління групою Метінвест, а саме: право вето з низки питань, що належать до компетенції Наглядової Ради та загальних зборів акціонерів Metinvest B.V. Із 10 членів Наглядової Ради Metinvest B.V. сім членів будуть призначатися від СКМ і три — від Смарт-Холдингу. CEO Metinvest B.V. і Групи Метінвест призначатиметься СКМ, а Смарт-Холдинг отримає право призначати другого директора — члена правління Metinvest B.V.

Крім того, у межах завершення угоди на користь групи Смарт було випущено додаткову акцію компанії Metinvest B.V. У результаті, частка СКМ у Metinvest B.V. тепер складає 71,24%, частка Смарт-Холдингу — 23,76%, частка Clarendale Limited (компанія, пов'язана з колишніми власниками ПАТ «ММК ім. Ілліча») — 5%.

СКМ і Смарт розпочали об'єднання своїх гірничо-металургійних активів у 2007 році. У 2014 році СКМ і Смарт досягли остаточних домовленостей щодо складу активів Metinvest B.V. й обсягу прав обох сторін щодо участі в управлінні спільною компанією.