Депутат Львівської обласної ради Віра Байса скаржиться, що всі олігархи її недолюблюють. Про це вона заявила на засіданні сесії Львівської обласної ради сьогодні.
"Всі олігархи чомусь до мене ставляться негативно", ― сказала вона, коментуючи вчорашнє висловлювання гендиректора ФК "Карпати" Богдана Федоришина.
Віра Байса припустила, що Богдан Федоришин "напевно недочуває", раз відмовився від допомоги Львівської обласної ради футбольному клубу.
Вона зазначила, що облрада на останньому пленарному засіданні прийняла рішення про участь в статутному фонді майбутнього акціонерного товариства і лише не затвердила об'єкти, оскільки не було їх оцінки. "А Федоришин чомусь вважає, що рішення провалене", ― обурилася депутат Байса.

Як повідомляло агентство, вчора гендиректор ФК "Карпати" Богдан Федоришин на прес-конференції за підсумками рішення сесії Львівської обласної ради з питань створення ВАТ "Клуб професійного футболу "Карпати" заявив, що ФК "Карпати" відмовляється від допомоги львівської обласної влади у створенні акціонерного товариства. Богдан Федоришин обурився виступами Віри Байси з приводу створення акціонерного товариства і сказав: "Депутат обласної ради Віра Байса - клоун, яка робить із сесії цирк". 23 червня після чотирьохгодинних дебатів Львівська облрада погодилась стати співзасновником ВАТ "Клуб професійного футболу "Карпати", але не затвердила перелік майна для передачі в СФ ВАТ "Карпати" до проведення їх експертної оцінки.

Прес-тайм