Губернатор Львівщини Петро Олійник – яскравий взірець хоча й небезкорисливого, але, безумовно, щирого служіння улюбленій справі. Останні вибори ще раз переконали, що якби Олійнику довгий хвіст – він би собі боки повідбивав. Запопадливість, брехливість, користолюбивість і ледарство губернатора вже настільки остогидли, що на одній з останніх нарад, йому прямо у вічі порекомендували подати у відставку. У відповідь Олійник просто нахамив.

Про це «Вголосу» стало відомо із достовірних джерел.

Це вже далеко не перший випадок, коли Олійник демонструє, м’яко кажучи, неадекватну поведінку. Для львів’ян не є новиною, що наш висококультурний губернатор обзиває опонентів дурнями, а підлеглих рагулями. А що з нього візьмеш? Який пан – такий крам. Пам’ятаєте: «Чим я можу, сину, пом’якшити твоє серце? Ткни в морду рахунок цьому журналістові! Вчися себе захищати!»?

Лайка з уст нашого губернатора звучить як «Добрий день». Це для ньогоє якраз нормою. Найбільш неадекватним Олійник виглядає, коли, наприклад, публічно заявляє про те, що є ще у його роботі певні недопрацювання, скажімо, деякі люди можуть в силу особистих причин бути нещасними. І він, Олійник, готовий все зробити, щоб жодна сльозинка не з’явилася на очах жителів ввіреної йому президентом області.

Це не перебільшення. Таку-ось приблизно чучу ніс наш туркменоподібний губернатор з екрану Львівського державного телебачення в переддень голосування. Що йому втімяшилося в голову? Невже хтось розповів йому про Достоєвського і ця інформація так вплинула на крихку психіку нашого улюбленого губернатора нашого улюбленого президента?.

Список зраджених Олійником в ім’я власної кар’єри сьогодні вже давно переріс всі допустимі уявлення. Їх енергія відчаю, їх жадання справедливість — реальна атмосфера, яка сьогодні оточує нашого губернатора. Не випадково він зачастив до Австрії на лікування, бо навіть серце нормальної здорової людини не може витримати такого негативного напруження. Ну а потім, звісно, до президента — гаранта Олійникові довгожительства на губернаторській посаді.