Нещодавно голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник доручив головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення забезпечити створення структурного підрозділу чи визначити особу, відповідальну за розвиток та впровадження новітніх інформаційних технологій. Зокрема, керівник області зобов’язав до 1 травня 2006 року місцеві органи влади створити власні веб сайти, згідно з вимогами чинного законодавства. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Окрім того, Петро Олійник визначив відповідальним за розвиток та впровадження новітніх інформаційних технологій в облдержадміністрації відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови облдержадміністрації Тараса Батенка.

Днями голова облдержадміністрації Петро Олійник підписав розпорядження №72 «Про створення та вдосконалення власних веб-сайтів місцевих органів влади».

Документ підготовлений відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2005 року №1497 "Про першочергові завдання щодо впровадження новітніх інформаційних технологій", відповідного доручення Кабінету міністрів України від 31 жовтня 2005року №55984/1/1-05 та постанов Кабінету міністрів України від 4 січня 2002 №3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади", від 29 серпня 2002 року №1302 "Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади", враховуючи лист Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації Міністерства транспорту та зв’язку України від 27 грудня 2005 року №10345/6003-09 та з метою впровадження новітніх інформаційних технологій, удосконалення функціонування офіційних веб-сайтів обласної та районних державних адміністрацій.

ЗІК