ЛЬВІВ, 16 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA.— Голова Львівської ОДА Петро Олійник погрожує вивезти в Турківський район ветлікарів з львівського ринку, які відмовилися дати дозвіл на продаж м'яса з Красного.

Про це він заявив на сьогоднішній нараді у Буській РДА, коментуючи інформацію голови Буської РДА Михайла Вовка про відмову надання вищезгаданого дозволу на торгівлю

Інформація про цей випадок надійшла до голови РДА від мешканців району.

На якому ринку стався інцидент Вовк не уточнив.

З цього приводу голова Львівської облради Мирослав Сеник заявив, що про такі випадки потрібно негайно повідомляти обласному керівництву.

Натомість голова Львівської ОДА Петро Олійник зазначив, що якщо слова Вовка підтвердяться, то «цих хлопців треба перевести у Турківській районі».

«У Львові важко працювати, хлопцям треба відпочити», — сказав Олейник.

«Факт підтверджується, Ви пишете заяву на моє ім'я і ці люди не будуть працювати», — резюмував він.

Як повідомляло агентство, 16 липня на залізничній ділянці Красне – Ожидів у Буському районі на Львівщині зійшли з колії та перекинулися 15 цистерн з жовтим фосфором товарного потягу № 2005. В результаті аварії пошкоджено 50 м залізничної колії, понад 100 м контактної мережі та 3 опори. Цистерни слідували зі станції Аса (Казахстан) до станції Оклеса (Польща). Витікання фосфору спричинило пожежу, під час гасіння якої утворилась хмара з продуктів горіння.

Всього було госпіталізовано 320 осіб, у тому числі 83 дитини, з них 181 особа, у тому числі 48 дітей, з підозрою на отруєння фосфором.

Всі цистерни були відправлені назад в Казахстан.

Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу за фактом порушення правил безпеки.