За результатами українсько-казахстанських переговорів, які під головуванням Президентів України і Казахстану відбулися сьогодні у Маріїнському палаці у Києві, підписано низку двосторонніх документів:

План дій Україна–Казахстан на 2007–2008 роки. Документ підписали Президент України Віктор Ющенко та Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв.

Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Казахстан про співробітництво щодо поставок казахстанської нафти в Україну та її транзиту територією України. Документ підписали Міністр палива та енергетики України Ю.Бойко та Міністр енергетики та мінеральних ресурсів Республіки Казахстан Б. Ізмухамбєтов.

Угоду між Львівською обласною державною адміністрацією України та акіматом Мангистауської області Республіки Казахстан про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Документ підписали голова Львівської обласної державної адміністрації П.Олійник та акім Мангистауської області К.Кушербаєв.

Прес-служба Президента України