Голова Львівської обласної організації партії "Народний Союз Наша Україна", голова Львівської ОДА Петро Олійник вважає інсцинуацією заяву голови партії "Третя сила" Василя Гаврилюка про "насильницькі методи розбудови НСНУ".
Про це йдеться у відповіді Петра Олійника на закиди Василя Гаврилюка, розповсюдженому прес-службою Львівської ОДА.
У листі-відповіді, зокрема, зазначається: "Мені доводилось раніше зустрічати в пресі нападки на Народний Союз "Наша Україна". Під критику потрапляє все - процес створення партії, її реєстрація, ініціатори створення. Причому, одного дня нас критикують, що в партію масово записуються наші політичні опоненти, а наступного - що насправді в НСНУ ніхто не хоче вступати, а тому членів вербують в примусовому порядку".
"Мене надзвичайно здивувало інтерв'ю з народним депутатом Василем Гаврилюком, лідером новоствореної партії "Третя сила" ("Львівська газета", 11 травня). Зокрема народний депутат гостро критикує "методи створення НСНУ", яких "не розуміють самі нашоукраїнці". Пан Гаврилюк знову повторив стару платівку, що на людей тиснуть, аби вони вступали в НСНУ. Зокрема, за його твердження, так вчинили з Петром Олійником, тобто зі мною. І ніби я зробив це для того, аби обійняти посаду",― йдеться далі.
Петро Олійник вважає це "суцільною неправдою".
"Я був одним із ініціаторів створення цієї партії, до останнього намагався переконати Рух виступити її співзасновником. Зрештою, мотиви свого виходу із Руху довів і до керівництва НРУ, і до громадськості. Усі мене зрозуміли, запитань не було. Львівщина, між іншим я очолив саме як рухівець, за два місяці до утворення НСНУ. А як керівник області і керівник обласної НСНУ неодноразово наголошував: ніякого тиску з мого боку не було і не буде, ― зазначає він.
Партії "Третя сила" Петро Олійник побажав успіху, але зазначив, що "авторитет собі треба заробляти власною працею, а не критикою інших".